پلن خود را انتخاب کنید


برای طراحی سایت چقدر باید هزینه کنم؟ قیمت طراحی سایت چقدر است؟ ابهام این سوال در حد پرسیدن "می‌خواهم خانه بخرم چقدر باید هزینه کنم؟" است. قطعاً برای ساخت هر وبسایت باتوجه به امکانات و انتظارات شما از آن سایت، تعرفه های طراحی سایت متفاوتی وجود دارد. ما برای راحتی شما در تصمیم گیری برای سفارش طراحی سایت، این ویژگی‌ها را در ۳ دسته به شما نمایش می‌دهیم. تعرفه های طراحی سایت آوان طرح را ببینید.


قیمت طراحی سایت وردپرس در سال ۱۴۰۱


شما هم دوست دارید قیمت طراحی سایت وردپرس در سال ۱۴۰۱ را بدانید؟ می‌خواهید بدانید که خدمات طراحی سایت وردپرس چقدر هزینه دارد؟ اول این‌که، وردپرس یک پلتفرم پرکاربرد است. در واقع، حدود ۷۰ درصد از تمام وبسایت‌ها توسط وردپرس طراحی شده‌اند. خوب این چه تأثیری بر قیمت طراحی سایت دارد؟

باید بگویم تعداد شرکت‌هایی که فقط در ایران خدمات طراحی سایت با وردپرس ارائه می‌دهند بسیار بیشتر از حد تصور است. جالب اینجا است که هر کدام از شرکت‌ها قیمت خاص خود را دارند که هیچ شباهتی به شرکت دیگر ندارند و این موضوع باعث سردرگمی مشتریان می‌شود.

به عنوان صاحب کسب و کار بهتر است قبل از هر کاری بدانید، قیمت گفته شده توسط شرکت طراحی سایت برای چه امکاناتی است؟ این حق مشتری است که بداند دقیقاً چه چیزی را تحویل می‌گیرد، چرا که خدمات طراحی سایت در همه‌ی شرکت‌ها یکسان نیستند.

شما باید بدانید:

  • چه کسی سایت شما را می‌سازد؟
  • در طراحی سایت از چه افزونه‌هایی استفاده می‌کند؟
  • از چه پلتفرمی و در چه سطحی استفاده می‌کند؟
  • خدمات پشتیبانی از سایت وجود دارد؟

تفکیک سریع عوامل قیمت گذاری که باید در نظر گرفته شود به شرح زیر است: (۹ دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت)

موارد زیادی در قیمت نهایی طراحی سایت وردپرس دخیل هستند اما بزرگترین عواملی که بر قیمت طراحی سایت وردپرس تاثیر می‌گذارند عبارتند از:

۱) نوع سایت
۲) تعداد صفحات سایت
۳) قابلیت‌های فروشگاه اینترنتی
۴) تعداد افزونه‌هایی که باید خریداری و نصب شوند
۵) ویژگی‌های سفارشی موردنیاز
۶) میزان پیچیدگی توسعه Front-End
۷) قالب وردپرس انتخابی
۸) واردکردن داده‌ها و ادغام آن‌ها
۹) واردکردن محتوا

قیمت طراحی سایت وردپرس

قیمت طراحی سایت وردپرسی

برای داشتن برخی از امکانات سایت وردپرسی فقط یک بار هزینه می‌کنید. مثل خرید قالب وردپرس و خرید افزونه وردپرس. اما برای مواردی دیگر برای ادامه درست فعالیت سایت باید به‌صورت ماهانه یا سالیانه برای تمدید آن هزینه پرداخت کنید.

در ساده‌ترین حالت، هزینه‌های ماهانه وردپرس برای کسی که پشتیبانی سایت را خودش برعهده دارد شامل دامنه، هاست، SSL و سایر مواردی است که برایکسب و کار آنلاین شما ضروریاست. در ادامه ۵ پارامتر تعیین کننده در هزینه‌های طراحی سایت را ببینید.

۱) طراحی سفارشی:

اگر بجای استفاده از قالب‌های آماده وردپرس بخواهید قالب سفارشی و تخصصی خود را داشته باشید، قطعاً هزینه‌های بیشتری در انتظار شما هستند.

۲) توسعه سفارشی:

زمانی‌که برای سایت وردپرسی از قالب‌های آماده‌ی وردپرس استفاده می‌کنید. اما برای برخی ویژگی‌های خاص نیاز به توسعه اختصاصی قالب دارید؛ علاوه بر هزینه‌ی خرید قالب مبلغ قابل توجهی برای توسعه‌ی آن باید پرداخت کنید.

۳) سئو و بهینه سازی:

برخی بر این باور هستند که سایت‌های وردپرسی به خاطر سئو دوست بودن نیاز به سئو سایت ندارند اما بعد از طراحی سایت و هنگام افزودن داده‌ها توصیه می‌کنم سئو و بهینه سازی سایت فراموش نشود. سئو سایت نیازمند به‌کارگیری متخصص حرفه‌ای و باتجربه است.

۴) تولیدمحتوا:

هر سایتی حتی با طراحی عالیِ تجربه کاربری (UX) بدون محتوا مثل بمب بدون باروت است. تولید محتوا در سایت از محتوای حیاتی صفحه لندین شروع می‌شود تا پست‌های وبلاگ سایت، محصول نویسی و تبلیغ نویسی بنرهای سایت ادامه دارد. هزینه تولید محتوا جزو هزینه‌های سایت نیست اما به‌قدری ضروری است که نمی‌شود آن را حذف کرد.

۵) پشتیبانی سایت (ادمین سایت):

هر دارنده وبسایتی می‌داند پشتیبانی سایت برای حفظ و نگه‌داری سایت چقدر ارزشمند است. چرا که قطع شدن سایت به هر دلیلی مخاطبان را نسبت به شما بی‌اعتماد می‌کند. پشتیبانی سایت در موارد مختلفی چون: بررسی بکاپ‌گیری سایت، به‌روز رسانی وردپرس و افزونه‌ها، نصب و راه‌اندازی انواع پلاگین، رفع خطاهای رایج سرور و سایت، مانیتورینگ سلامت سایت و موارد بسیار دیگری است که در هزینه‌های طراحی سایت نقش به‌سزایی دارد.

برای ارتباط سریع و بهینه سفارش خود را از طریق این فرم برای ما ارسال کنید.

بلاگ


در مجله آوان طرح

نیازهای سایت‌تان را درک

و فروش اینترنتی فوق العاده را تجربه کنید.